رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

رادیو پنجشنبه - خبر - نمایش محتوا

 

 

خانه سبز در رادیو حوزستان ساخته شد

خانه سبز در رادیو حوزستان ساخته شد

♻♻خانه سبز

مجموعه برنامه خانه سبزبا تهیه کنندگی نسترن شاهسواری و با هدف آگاهی بخشی واطلاع رسانی به خانواده های خوزستانی در زمینه بهداشت،تربیت فرزند ان و مسائل اقتصاد با آیتم های متنوعی چون ورودیه که حالت روایی در ابتدای برنامه و متناسب با موضوع برنامه شر،آیتم تندرستی هر روز در خصوص بهداشت و سلامت خانواده ،  آیتم حواسمون باشه روزهای فرد در خصوص درست مصرف کردن انرژی ، آیتم کدبانو روزهای زوج در خصوص نکات ریز خانه داری و دو بخش گزارشی موضوعی و چهارشنبه ها نیز با یک بخش گزارش ویژه ، مهمان محفل گرم و صمیمی خانواده های خوزستانی در فصل گرمای تابستان خواهیم بود .. این برنامه تولید صدای مرکز خوزستان از شنبه تا چهار شنبه ساعت ۹:۳۰ به مدت ۴۵ دقیفه از رادیو خوزستان پخش می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


پربیننده ترین ها

« بازگشت

رادیو پنجشنبه

رادیو پنجشنبه

 " رادیو پنجشنبه "  با تهیه کنندگی آقای رایگانی و با ساختار کلامی پیامی آوایی  روزهای پنجشنبه از ساعت ۹:۱۵ الی ۱۰:۴۵ به صورت زنده ازرادیو خوزستان پخش می شود.

به گزارش روایط عمومی صدا و سیمای مرکز خوزستان : این برنامه  شامل بخش هایی چون گزارش موضوعی، ارتباط با پلیس راه، گزارش ازمحلات استان، آیتم مایل به زندگی، آیتم یک نکته کلیدی وآیتم آداب ورسوم اقوام مختلف میباشد..همچنین بخشی از برنامه اختصاص دارد به پخش سرودها وتصنیف های درخواستی شنوندگان.درضمن اگرمراسم خاصی دراستان باشدبه این موضوع می پردازد.