رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

شبهای کارون - خبر - نمایش محتوا

 

 

گنج وگوهر در رادیو خوزستان

گنج وگوهر

گنج و گوهر

صدای مرکز خوزستان برنامه " گنج و گوهر " را با تهیه کنندگی نگار کریمی با هدف  اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مخاطبین نسبت به مشکلات و ناهنجاریهای موجود درجامعه با بررسی جامعه شناختی پیرامون آن مشکلات و ناهنجاری های مشاهده شده درسطح اجتماع به ارائه راهکارهای مناسب می پردازد. این برنامه با حضور حجت السلام بسی خاسته ، کارشناس برنامه وبا آیتمهای:آرم (نشانه برنامه )،گفتار (نکات اخلاقی –اجتماعی وتربیتی درجامعه )،موسیقی بی کلام هر روز قبل از اذان مغرب به مدت ۴ دقیقه از شبکه استانی صدای مرکز خوزستان  پخش می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


پربیننده ترین ها

« بازگشت

شبهای کارون

شبهای کارون

شبهای کارون

شبهای کارون، کاری از صداوسیمای مرکز خوزستان به تهیه کنندگی محمد بدری، یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 22 الی 23روی آنتن سیمای خوزستان می رود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خوزستان :  این برنامه با رویکردی جدید در فصل تابستان مهمان خانه های شما عزیزان است، شبهای کارون سعی بر آن دارد تا ضمن پرداختن به موضوعات روز و مناسبت های مختلف اوقات و لحظات خوشی برای بینندگان فراهم کند.

آیتم های برنامه : پخش موزیک تصویر بومی و محلی، گزارش، دعوت از خوانندگان،نخبگان و افراد موفق استان ، اساتید، چهره های برجسته و ماندگار استان خوزستان می باشد.