رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

مسابقه سکو - خبر - نمایش محتوا

 

 

در مسیر فردا ی راذیو خوزستان

 

در مسیر فردا

در مسیر فرداعنوان برنامه ای است  با تهیه کنندگی آقای حسین زاده قصد دارد با مد نظر قرار دادن موضوعات علمی و بویژه کاربردی به معرفی تازه های علمی و همچنین معرفی پژوهش های برتربپردازد. و مخاطبان را با پژوهش های جدید و یافته های آنها آشنا سازد.برنامه در مسیر فردا روزهای یکشنبه ساعت ۱۲ به مدت ۳۰ دقیقه از شبکه استانی صدای خوزستان  پخش می شود.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


پربیننده ترین ها

« بازگشت

مسابقه سکو

مسابقه سکو

مسابقه سکو

صدای مرکز خوزستان با هدف افزایش اطلاعات وتفریح وسرگرمی اقدام به تهیه و پخش ویژه برنامه ای به نام " مسابقه سکو " با تهیه کنندگی خانم پرورش ، جمعه ها از ساعت 16 و به مدت 40 دقیقه به صورت زنده پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خوزستان : مسابقه سکو شامل بخشهای مختلفی است از جمله سکوی اطلاعات عمومی که با ۱ دقیقه زمان اطلاعات شرکت کننده ها در زمینه های مختلف محک زده میشود، پاسخهای درست ۵ امتیاز اشتباه ۳ امتیازمنفی ونمیدانم هیچ امتیازی در پی نخواهد داشت.سکوی دوم خوزستان شناسی شامل ۴ شهر که برای هر شهر ۳ سوال در نظر گرفته میشود ، اگر با پرسیدن سوال اول به جواب برسند ۸ امتیاز اگر با پرسیدن سوال دوم جواب بدهند ۶ امتیاز واگر به سوال سوم کشیده شود ۴ امتیاز دریافت خواهند کرد.این برنامه جمعه ها از ساعت ۱۶ و به مدت ۴۰ دقیقه پخش می شود.