جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

با گلخونه مهمان خانه های شما هستیم - خبر - نمایش محتوا

 

 

شور و نشاط صبحگاهی با مجله تلویزیونی صبح خوزستان

شور و نشاط صبحگاهی با مجله تلویزیونی صبح خوزستان


 

 شور و نشاط صبحگاهی با مجله تلویزیونی صبح خوزستان  

 

صبح خوزستان مجله صبحگاهیست با هدف ایجادنشاط صبحگاهی ، امیدآفرینی و آگاهی بخشی با رویکردی اجتماعی و بصورت زنده با مخاطبان خود همراه می شود.

این برنامه با تهیه کنندگی طالب رماوندی و با اجرای بهزاد خیرالهی  و فاطمه بارون در سیمای مرکز خوزستان تهیه و تولید می گردد . حضورمهمان – کارشناس ، بخش معرفی کتاب ، پخش آهنگ و ترانه های درخواستی ، مروری بر مطبوعات ، اخبار ورزشی و رویدادهای  استان ، بهداشت و تغذیه- اطلاعات عمومی در زمینه وضعیت راههای استان – هواشناسی - حرکت قطارها و پرواز هواپیما – معرفی تازه های  علمی ،  ورزش صبحگاهی ، معرفی مشاغل سنتی استان ، معرفی غذاهای محلی و بومی استان ، دو بخش  گزارشی ، پخش تلفن های مردمی و تصاویر ارسالی  و گریزی به مشکلات شهری و اجتماعی شهروندان  ازجمله بخش های گوناگون این برنامه است.

صبح خوزستان  هر روز ساعت 7:30 بمدت 90 دقیقه به روی آنتن سیمای  خوزستان می رود .

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


پربیننده ترین ها

« بازگشت

با گلخونه مهمان خانه های شما هستیم

با گلخونه مهمان خانه های شما هستیم


با گلخونه مهمان خانه های شما هستیم

گلخونه عنوان برنامه ای ازسیمای مرکز #خوزستان با مدت زمان60 دقیقه به تهیه کنندگی فاطمه صافی تولید و پخش می گردد.
برنامه گلخونه با محوریت خانه و خانواده به بیان مسائل و نکات آموزنده برای تحکیم بنیاد خانواده ها با بخش های گفتگویی پزشکی، شکوفه های زندگی که گزارشگر نوجوان به سراغ کارشناس تربیتی می رود و موضوعات نوجوان در خانه را بیان می کند.
بخش آشپزی با سفر به شهرهای استان و معرفی غذاهای محلی ، فوت کوزه گری معرفی کارآفرینان هنر ،گنجیه معرفی صنایع دستی و آداب و رسوم اقوام استان و قصه و مثال که حکایت های از سالیان گذشته توسط بی بی (مادربزرگ) به وجه تسمیه ضرب المثلهای محلی می پردازد