جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سردار سلیمانی و همرزمانش با حضور مسوولان و جمع زیادی از مردم از سمت حسینیه ثارالله به سمت چهار آبادان اهواز آغاز شد. - خبر - نمایش محتوا

 

 

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سردار سلیمانی و همرزمانش با حضور مسوولان و جمع زیادی از مردم از سمت حسینیه ثارالله به سمت چهار آبادان اهواز آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی  صدا وسیما مرکز خوزستان،  مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سردار سلیمانی و همرزمانش با حضور مسوولان و جمع زیادی از مردم از سمت حسینیه ثارالله به سمت چهار آبادان اهواز آغاز شد.

هزاران نفر از مردم ولایتمدار و مومن استان خوزستان از ساعت ۷ در اهواز تجمع کرده تا با پیکر مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی وداع کنند.در حال حاضر خیابانهای منتهی به چهارراه آبادان مملو  از جمعیتی است که برای تشییع پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی حضور یافته اند.

مردم ولایتمدار استان خوزستان که در هشت سال دفاع مقدس اغلب شهدای جنگ تحمیلی را در این استان بدرقه کردند امروز نیز آمده اند تا بار دیگر شهیدی که در مسیر ولایت و ابا عبدالله الحسین به دست استکبار به شهادت رسید را بدرقه نمایند.

نوجوانان و جوانان و بانوان اغلب افراد تشکیل دهنده در این مراسم هستند. مردم با سر دادن شعارهایی بر علیه استکبار و عواملش، این جنایت هولناک آمریکایی ها در عراق را محکوم کردند.

قرار است پیکر مطهر این شهید که روز گذشته در کربلا و نجف تشییع شد پس از حضور در اهواز در مشهد، تهران و کرمان تشییع شود.

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله پهبادهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.

در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.پربیننده ترین ها