جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

نقش اثر گذار صدا و سیما در تبیین گام دوم انقلاب و رونق تولید - خبر - نمایش محتوا

 

 

نقش اثر گذار صدا و سیما در تبیین گام دوم انقلاب و رونق تولید

نقش اثر گذار صدا و سیما در تبیین گام دوم انقلاب و رونق تولید

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت : نقش صدا و سیما در تبیین گام دوم انقلاب و رونق تولید بسیار اثرگذار است.

 

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما مرکز خوزستان ، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد امروز در دیدار با مدیران و کارکنان صدا و سیمای مرکز خوزستان در مصلی مهدیه امام خمینی اهواز با بیان این مطلب افزود : بیانیه  گام دوم انقلاب یک سند راهبردی برای توسعه کشور  از طرف مقام معظم رهبری است که صدا و سیما وظیفه دارد به آن بپردازد.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال رونق تولید اظهارداشت : بحث رونق تولید در بخش های مختلف از جمله  صنعت، کشاورزی و.خدمات  بسیار مهم است و  صدا و سیما با تولید برنامه های مختلف به بررسی موضوع رونق تولید و به تصویر کشیدن ظرفیت های استان پرداخته و  می تواند در طرح هایی که با مشکل روبرو است به صورت کارشناسانه به آن بپردازد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان تاکید کرد: دغدغه جوانان و مسایل مربوط به آن باید .مورد توجه ویژه صدا و سیما قرار گرفته و با تولید برنامه های مختلف به بیان مشکلات و محرومیت های مناطق حاشیه نشین  شهرهای استان به ویژه  اهواز پرداخته  تا این معضلات و محرومیت ها از بین رود.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد  با تقدیر از خدمات و اطلاع رسانی مراکز صدا و سیمای خوزستان و آبادان درموضوع سیل استان گفت : بر اثر سیل اخیر منازل ، زمین های کشاورزی و احشام مردم آسیب و یا از بین رفته است و باید موضوع پرداخت خسارت و جبران آسیب ها در دستور کار صدا و سیما قرار گیرد .

وی تاکید کرد : خوزستان جایگاه ویژه ای در کشور دارد و باید برای از بین بردن محرومیت ها در استان اقدامات ویژه ای برنامه ریزی شود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خوزستان هم در این دیدار گفت : در شبکه استانی صدا و سیمای خوزستان روزانه 10 ساعت برنامه ویژه ماه مبارک رمضان تولید و پخش می شود.

مسلم رحیمی افزود : این مرکز روزانه در ماه مبارک رمضان مراسم جمع خوانی قرآن کریم در یکی از شهرهای استان را پخش می کند که این برنامه با استقبال فراوان مردم روبرو شده است.

وی  با درخواست از نماینده ولی فقیه در خوزستان بمنظور ایجاد تشکیل شورایی ویژه  برگزاری مراسم معنوی و فرهنگی در استان  ادامه داد : لازم است یک انسجام بیشتری در برگزاری مراسم های فرهنگی و معنوی استان انجام شود و تقاضا داریم مصلی نماز جمعه در طول هفته فعال و تنها اختصاص یه برگزاری نماز جمعه نداشته باشد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خوزستان اظهارداشت : شورای معارف استان در دستورکار این مرکز قرار دارد و در این شورا مباحث مختلفی از جمله اجتماعی ، جوانان و نوجوانان که مورد تاکید نماینده ولی فقیه در استان است ، مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.