رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

اختصاص پنج میلیارد ریال به توسعه مشاغل خانگی در شوش - خبر - نمایش محتوا

 

 

اختصاص پنج میلیارد ریال به توسعه مشاغل خانگی در شوش

اختصاص پنج میلیارد ریال به توسعه مشاغل خانگی در شوش

اختصاص پنج میلیارد ریال به توسعه مشاغل خانگی در شوش

پنج ميليارد ريال تسهيلات به 126 نفر از متقاضيان اجراي طرح هاي توليدي و اشتغالزا در بخش مشاغل خانگي شوش پرداخت شد.
فرماندار شوش در نشست شوراي اشتغال، کميته حمايت از سرمايه گذاران و همچنين بررسي مشکلات صنعتگران در شهرک صنعتي شوش ، اشتغال را مهمترين دغدغه مسئولان نظام برشمرد و افزود:دولت تمام تلاش خود را در جهت کاهش نرخ بيکاري به کار گرفته است.

رضا نجاتي با تاکيد بر فراهم کردن شرايط لازم جهت افزايش و گسترش طرح هاي اشتغالزاي خانگي گفت: تمامي دستگاه هاي اجرايي شهرستان شوش بايد در جهت ايجاد اشتغال براي جوانان از اين طرح ها حمايت کنند.

وي با اشاره به اينکه صنعتگران نبايد دغدغه اي به جز توليد داشته باشند، از دستگاه هاي خدمات رسان آب،برق و گاز خواست تا نهايت همکاري را با صنعتگران در زمينه پرداخت معوقات خود داشته باشند ضمن اينکه صنعتگران نيز بايد نسبت به پرداخت به موقع بدهي خود اقدام کنند.

فرماندار شوش گفت:علاقه مندان به سرمايه گذاري در شهرک صنعتي شوش نيز مي توانند با مراجعه به دفتر مديريت اين شهرک نسبت به سرمايه گذاري اقدام کنند.

وي همچنين با اشاره به راه اندازي سامانه اينترنتي بهين ياب در زمينه اعطاي تسهيلات به بنگاه هاي توليدي کوچک و متوسط با پيشرفت فيزيکي بالاي 60 درصد گفت: تاکنون براي 6 تعاوني و شرکت توليدي، اعتباري بالغ بر 56 ميليارد ريال مصوب شده است که در صورت پرداخت اين تسهيلات شاهد فراهم شدن زمينه اشتغال 302 نفر در شهرستان خواهيم بود.پربیننده ترین ها