رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

استعفای مربی تیم فوتبال فولاد - خبر - نمایش محتوا

 

 

استعفای مربی تیم فوتبال فولاد

استعفای مربی تیم فوتبال فولاد

استعفای مربی تیم فوتبال فولاد

 نعيم سعداوي سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان به دنبال تصميمات عجيب داوري،استعفا داد.

در پايان بازي دو تيم فولاد خوزستان و سياه جامگان که عصر ديروز در اهواز برگزار شد ، سرمربي تيم فولاد خوزستان از سمت خود کناره گيري کرد.

در حالي که خبرنگاران منتظر کنفرانس مطبوعاتي پس از بازي بودند نعيم سعداوي سرمربي فولاد  ضمن حضور نيافتن درکنفرانس، استعفاي خود از اين تيم را اعلام کرد.

به گفته مربي تيم فولاد علت اصلي اين استعفا تصميمات حاکم بر فوتبال کشور و نابرابري در فوتبال است.

اگرچه استعفاي نعيم سعداوي هنوز مورد موافقت مديرعامل باشگاه قرار نگرفته  است.

هواداران تيم فولاد  نيز پس از اين که داور بازي از راي خود برگشت و مانع از پنالتي زدن فولاد شد، عليه نعيم سعداوي شعار سر دادند.

در نهايت مسابقه دو تيم فوتبال فولاد خوزستان و سياه جامگان مشهد در هفته نوزدهم مسابقات ليگ برتر باشگاههاي ايران با نتيجه صفر بر صفر به پايان رسيد.

در اين مسابقه داور بازي ابتداي يک ضربه پنالتي براي فولاد خوزستان گرفت که خداداد عزيزي مربي سياه جامگان در اعتراض به اين تصميم تيمش را از زمين مسابقه خارج و متعاقب آن داور بازي، راي خود مبني بر گرفتن پنالتي را ملغي اعلام کرد.

کناره گيري بازيکنان فولاد از ادامه مسابقات و استعفاي نعيم سعداوي از سمت سرمربي گري از ديگر اتفاقات عجيب اين بازي به شمار مي رفت.

تيم فولاد خوزستان دربازي ديروز با تساوي از 19 بازي صاحب 24 امتياز شد و در رده نهم جدول باقي ماند.

سياه جامگان نيز با کسب يک امتياز خارج از خانه 16 امتيازي شد و تا قبل از پايان هفته نوزدهم در رده چهاردهم باقي ماند.پربیننده ترین ها