سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

الف تا ب انتخاب - صدا - نمایش محتوا

 

 

الف تا ب انتخاب

يكى از مسائلى كه در موفقيت هر فرد اهميت فوق العاده دارد، بلكه پايه و اساس موفقيت است، شناخت و انتخاب هدف است، زيرا انسان، آزاد و خود مختار است و هدف خود را براساس عقل و منطق برمى گزيند، اما هدفِ حيوان را غريزه معيّن مى كند. بنابراين در هر حركتى بايد بدانيم چه مى خواهيم، به كجا بايد برويم و از چه ابزارهايى براى رسيدن به مقصد بهره ببريم تا بتوانيم بهترين راه رسيدن به آن را برگزينيم. تا مقصد و مقصود براى ما مشخص نباشد، انتخاب راه و رسيدن به آن هم مقدور نخواهد بود. رسيدن به مقصد با هدفِ نامعلوم و راه نامشخص و در زمان غير معيّن، امرى ناممكن است. زندگيِ بدون هدف و مقصد، زندگى واقعى نيست.

با توجه به اهمیت فوق العاده انتخاب در  صحنه های مختلف زندگی چه در زندگی شخصی و چه در زندگی اجتماعی و سیاسی  برآن شدیم تا ویژه برنامه ای به نام الف تا ب انتخاب را تدارک ببینیم .

در این برنامه آیتم های مختلفی را در نظر گرفته ایم که عبارتند از: پلاتو، کارشناس ، سخنان مقام معظم رهبری در باره ی انتخابات ، آنونسهای مرتبط

الف تا ب انتخاب به تهیه کنندگی محمود رضا ستایش به مدت 30 دقیقه  سه شنبه ها ساعت 18:45 به صورت ضبطی از شبکه استانی صدای مرکز خوزستان تهیهو پخش می شود .

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : محمود رضا ستایش

تاریخ تولید: 1394


جدیدترین تولیدات صدا