سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۹ آذر ۱۴۰۰

انرژی مثبت ویژه نوجوانان خوزستانی - سیما - نمایش محتوا

 

 

انرژی مثبت ویژه نوجوانان خوزستانی

برنامه " انرژی مثبت " از سیمای مرکز خوزستان با تهیه کنندگی آقای بهمنی برای گروه سنی نوجوان ؛ سه شنبه ها به صورت زنده  از ساعت 21 به مدت 35 دقیقه تولید و پخش می‌شود. هدف از تولید این برنامه فراهم آوردن فرصتی برای گفتگوی رسانه ای با نوجوان‌ها و طرح مطالب مفید و آموزنده برای آن‌ها و دیده شدنشان از قاب تلویزیون و رسانه‌های اجتماعی وابسته به تلویزیون است. این برنامه دارای آیتم هایی زیر می باشد:

مجری : ، مجری کارشناس که با سخنان انگیزشی به فعال شدن و پویا شدن نوجوان‌ها در عرصه ی زندگی شخصی و اجتماعی کمک می‌کند .

شور و نشاط :  به آموزش یک تکنیک ورزشی می‌پردازد که از این رهگذر هم به مقوله ی آموزش می‌پردازد و هم نوجوان‌ها را ترغیب به ورزش می‌کند.

یک گفتگوی صمیمانه : در این بخش راوی با یک نوجوان در منزل گفتگوی صمیمانه و طنز انجام می دهد که با استفاده از سوالات روانشناسی و شخصی ، ابعاد درونی ، پر از طراوت و زیبای نوجوان‌ها را می‌کشد .

صفر و یک : در این بخش خبرهای کوتاه از دنیای نوین فناوری و جدید ترین دستاوردهای علمی را که برای نوجوان‌ها جذابیت دارند توسط خبرنگار نوجوان برای هم سن و سال های خود بیان می‌کند.

«دنیای مجازی »: در این بخش ؛تصاویر ارسالی نوجوان‌ها از چالش ها ، پویش ها ، ورزش ، آشپزی ، کتابخوانی ، و دیگر موضوعات مورد توجه نوجوانان که از طریق شبکه‌های اجتماعی پخش می‌شود، تقدیم نوجوانان خوزستانی می‌شود .

Loading the player...
سال تولید: شهریور99
عوامل تولید:

تهیه کننده : آقای بهمنیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ