سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

با جوانان کربلا - صدا - نمایش محتوا

 

 

با جوانان کربلا

جوانان در دين مبين اسلام، از جايگاه خاصّى برخورداراند و سفارش دين مبين اسلام، بر اهميت دادن به نسل جوان است و تأكيد دارد كه بايد با جوانان خوشبينانه و باعطوفت برخورد كرد.

نبى گرامى اسلام مى فرمايد:

«اُوصيكُمْ بالشبّان خيراً فاِنَّهم اَرَقٌّ افئِدَةً انّ اللّه بَعَثَنى بالحقِّ بشيراً و نذيراً فحالَفَنى الشبّانُ و خالَفنى الشُّيوخُ»؛1 «به شما توصيه مى كنم كه نسبت به جوانان نظر خوب و مساعد داشته باشيد؛ زيرا آنان داراى دل هاى نازك تر و انعطاف پذيرتر هستند. خداوند مرا براى دعوت به حق به عنوان مژده دهنده به نيكوكاران و بيم دهنده از عذاب نسبت به بدكاران برانگيخت و در اين ميان جوانان با من پيمان همكارى بستند و در راه دعوت به اسلام به من كمك كردند، ولى پيرمردان با من از راه مخالفت و ستيزه جويى در آمدند».

با توجه به فرارسیدن ماه محرم ویژه برنامه ای  مختص جوانان با جوانان کربلا تهیه و تولید می شود. از آیتم های مختلفی در این برنامه استفاده می شود که عبارتند ار :کارشناس مذهبی ،معرفی شهدای کربلا ، گزارش و...

با جوانان در 4 قسمت 40 دقیقه ای ویژه دهه  اول محرم تهیه می شود این برنامه  روز های شنبه و چهارشنبه از شبکه استانی صدای مرکز خوزستان پخش خواهد شد .

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : امید خسروی

تاریخ تولید: 1393