جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری دوره آموزش " فنون کاربردی ساخت تیتراژ در برنامه های تلویزیون" درمرکز خوزستان برگزار شد . - خبر - نمایش محتوا

 

 

برگزاری دوره آموزش " فنون کاربردی ساخت تیتراژ در برنامه های تلویزیون" درمرکز خوزستان برگزار شد .

 

برگزاری دوره آموزش " فنون کاربردی ساخت تیتراژ در برنامه های تلویزیون" درمرکز خوزستان برگزار شد .

 

دوره آموزش " فنون کاربردی ساخت تیتراژ در برنامه های تلویزیونی" با هدف توانمندسازی فراگیران جهت طراحی و ساخت تیتراژ متناسب با موضوع و محتوای برنامه تلویزیونی با حضور استاد رضا خانلری  از اساتید با تجربه سازمان  در صداوسیمای مرکز خوزستان  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکزخوزستان  این دوره آموزشی با همت آموزش سازمان و امور اداری مرکز خوزستان به مدت 2 روز و با حضور 28 نفر از همکاران مراکز خوزستان ، بوشهر، آبادان ، لرستان  و کهگیلویه و بویر احمد  ؛ در مرکزخوزستان برگزار شد.

در این دوره آموزشی فراگیران با ویژگی ها تیتراژ در سینما و تلویزیون، همچنین با تیتراژهای خوب و تاثیرگزار ، آشنایی با شیوه ها و فنون اجرایی تیتراژ، و نحوه ایجاد خلاقیت در انتخاب فرم ها و نیز  چینش مناسب عناصر بصری جهت اقناع و جذب مخاطبان، مهارت خلق تصاویر هنری براساس  عناصر و قواعد زیبا شناسی به صورت خلاقانه  و متناسب با مضمون برنامه با هدف  اثربخشی بیشتر بر ذهن  مخاطبان تبیین  شد .  و همکاران حاضر  دراین دوره  آموزشی  ضمن آشنایی با  ارائه ایده و نحوه ساخت یک تیتراژ ساده برای یک برنامه تلویزیونی ، سریال یا فیلم بوسیله  نرم افزارهای تدوین، گرافیک و کامپوزیت  ؛ اصول کاربردی آن  را نیز  فرا گرفتند.