سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

خلوتگه راز - صدا - نمایش محتوا

 

 

خلوتگه راز

زمانی که شیطان در تلاش است تا مانع بیدار شدن انسان مومن ، برای اقامه نماز شده و همواره او را دعوت می کند تا در خواب ناز بماند ؛ به همین خاطر ، نماز صبح ، شرایط سخت تری برای مبارزه با شیطان داشته و پیروزی در این میدان ، لذت و حلاوت بی شماری دارد و در نتیجه ، ثواب اخروی و سودمندی بیشتری بر آن مترتب است .

در بخشی از آیه شریفه 78 سوره مبارکه اسرا ، نماز صبح در قالب عبارت « ان القرآن الفجر کان مشهودا » مورد تاکید فراوان قرار گرفته است .

نماز ، برنامه هر صبح و شام مسلمانان و ذکر و کلامشان در آغاز روز است و برای مسلمان ، لذتی بالاتر از آن نیست که روزش را با نماز ( برترین ذکر خدا ) آغاز و با یاد خدا ( نماز ) به پایان برساند .

با توجه به اهمیت نماز صبح  رادیو شهری دزفول  ویژه برنامه خلوتگه راز  را برای عزیزان نمازگزار از 20 دقیقه قبل از اذان صبح تولید و پخش می نماید.خلوتگه راز سعی دارد تادر ایجادخلوتی زیبا و معنوی با خدا برای همشهریان خود سهیم باشد تا مردم مومن دزفول بتوانند استفاده بیشتری از این لحظات معنوی داشته باشند . آیتم های مختلفی برای این برنامه در نظر گرفته شده از جمله : دعا و مناجات ، کارشناس ، قران ، پخش اذان صبح

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : مهناز نانا زاده

نویسنده : لیلا حسن پور

گوینده :محمد حسین در چین

تاریخ تولید: 1394