جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

رادیو خوزستان در راستای تبیین افق‌های روشن گام دوم انقلاب اسلامی برنامه رادیویی « فصل نو » را تقدیم مخاطبان خود می کند . - خبر - نمایش محتوا

 

 

رادیو خوزستان در راستای تبیین افق‌های روشن گام دوم انقلاب اسلامی برنامه رادیویی « فصل نو » را تقدیم مخاطبان خود می کند .

فصل نو در رادیو خوزستان

 

 

 فصل نو

 

رادیو خوزستان در راستای  تبیین  افق‌های  روشن گام دوم انقلاب  اسلامی برنامه  رادیویی « فصل نو » را تقدیم مخاطبان خود می کند .

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه رادیویی  « فصل نو » با هدف تببین و بررسی بیانیه گام دوم رهبری، وتشریح آینده انقلاب اسلامی در رادیو خوزستان تولید و پخش می شود . دراین برنامه محورهای مختلف راهبردی ازجمله تعمیق خودباوری و افزایش تعلق خاطر به انقلاب اسلامی و  مصونیت بخشی نسبت به تبلیغات  دشمنان خارجی  و آشنایی با رهنمودها و تفکرات مقام معظم رهبری برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی مطرح و مصادیق آن در جامعه مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد .

برنامه «فصل نو » به تهیه‌کنندگی  رضا رادمهر با بخش هایی چون   آرم ، گفتار مجری ،  بحـث و گفتگو با کارشناس و مهمانان برنامه ،  گزیده هایی از فایل های صوتی رهبر معظم انقلاب و موسیقی بی کلام  ،  روز های یکشنبه از ساعت16:15 به مدت45 دقیقه از شبکه استانی صدای خوزستان پخش می شود .پربیننده ترین ها