سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

روزنه - صدا - نمایش محتوا

 

 

روزنه

نسل جوان و نوجوان ویژگی های منحصر به فردی دارند و به تبع آن نیازهای خاصی نیز در وجودشان موج می زند. عواطف زلال و دقیق، قلب پاك و آماده تربیت، نشاط و تحرك، توان و جوشش، خلاقیت، كمال طلبی و كنجكاوی برخی از صفاتی است كه معمولاً از جوان و نوجوان تصویری امیدآفرین، قابل اتكاء، سرمایه ساز و در یك كلام موجودی آینده ساز ارایه می دهد. اما وجود برخی از صفات نوجوانی و جوانی، آنها را موجودی نیازمند به هدایت و مراقبت معرفی می كند. دانش اندك آنها در مواجهه با مسایل و مشكلات زندگی، برخوردهای اجتماعی، شناخت افراد، از این قبیل ویژگی ها است. كه حضرت علی(ع) نیز در این باره می فرمایند«و علمه محصور» یعنی دانش او محدود است.

با توجه  به اهمیت این موضوع  صدا وسیمای مرکز خوزستان  در نظر دارد با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان ویژه برنامه ای را با موضوع اعتیاد تهیه و تولید کند.

برنامه ی روزنه با ساختار کلامی پیامی و به مدت 30 دقیقه روزهای یک شنبه و  پنج شنبه ساعت 13:30 از شبکه ی استانی صدای مرکز خوزستان تهیه و تولید می شود .

در این برنامه تلاش می شود به به موضوع اعتياد از شروع و چگونگي وابستگي به مواد مخدر تا مرحله درمان و بهبود ي كامل و در ضمن با آگاهي دادن به خانواده فعالیت هایی در جهت پیشگیری از اين بيماري انجام دهد

.

 

 

 

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : نسترن شاهسواری

تاریخ تولید: بهمن 95


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام وخسته نباشید. چرابرنامه روزنه درآرشیو نیست ؟... مصطفی ۱۳۹۵/۱۲/۸ ۲۱:۴۴

مصطفی
سلام وخسته نباشید.
چرابرنامه روزنه درآرشیو نیست ؟
لطفا تمام برنامه را درآرشیو قرار دهید
ممنون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۲/۸ ۲۱:۴۴