سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۸ مهر ۱۴۰۰

روشنایی های شهر - خبر - نمایش محتوا

 

 

روشنایی های شهر

روشنایی های شهر

روشنایی های شهر

به مناسبت ماه مبارک رمضان سیمای مرکز خوزستان اقدام به تهیه و پخش ویژه برنامه ای افطاری تحت عنوان<< روشنایی های شهر>> با تهیه کنندگی  احمد غفاری نموده است که این برنامه هر روز قبل از اذان مغرب ساعت 19:15 شروع وتا اذان مغرب ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خوزستان : برنامه سازان سیمای مرکز خوزستان با تلاش شبانه روزی خود در ایجاد فضایی معنوی و تقویت روحیه ایثار، فداکاری ،همدلی ،کمک به دیگران نقش موثری را ایفا و با یاری رساندن به  نیازمندان ، معنویت این روزهای مبارک را دوچندان می کنند.

ویژه برنامه روشنایی های شهر ویژه افطار با بخش های متنوعی از جمله گزارش های تولیدی از بقاع متبرکه ، مساجد و حرم مطهر علی ابن مهزیار اهواز (ع)، تهیه زولبیا و بامیه ، خانواده های خوزستانی در ماه مبارک ، گزارش آداب و رسوم شهرستان های مختلف در ایام ماه مبارک رمضان ، حمایت لز کالای ایرانی ،مصرف بهینه آب ، خشکسالی ، حال خوب و حال و هوای رمضانی ، حکایات و قصه های قرآنی  ادعیه ، تغزیه در ماه رمضان با حضور پزشکان و کاارشناسان و .... همراه است.

محوریت این ویژه برنامه تحکیم بنیان خانواده و ایجاد شور و نشاط در خانواده است .در این برنامه توسط خیرین و مردم از طریق ارتباط تلفنی یا به صورت حضوری مشکلاتی از قبیل پرداخت دیه، ایجاد شغل، تهیه جهزیه ،تهیه مسکن و...را برطرف کند.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

پربیننده ترین ها