سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

رویش - صدا - نمایش محتوا

 

 

رویش

اکنون در عرصه جهانی، افراد خلاق، نوآور و مبتکر به عنوان کارآفرینان منشاء تحولات بزرگی در زمینه صنعتی، تولید و خدماتی شده اند و از آنان نیز به عنوان قهرمانان ملی یاد می شود، چرخ های توسعه اقتصادی همواره با توسعه کارآفرینی به حرکت درمی آید. کارآفرینی از منابع مهم و پایان پذیر همه جوامع بشری است. منبعی که به توان خلاقیت انسان ها برمی گردد. از یکسو ارزان و از سوی دیگر بسیار ارزشمند و پایان ناپذیر است. امروزه همگان دریافته اند که جوامعی که به فکر متکی بوده اند تا به منابع زیرزمینی در بلندمدت موفق تر و سرافرازتر بوده اند. منابع زیرزمینی در کشورهای جهان سوم علیرغم مزیت های آن از جمله موانع توسعه یافتگی محسوب شده است، در صورتی که نبود این منابع در بعضی از کشوها باعث شده است تا آن ها با استفاده نیروی فکر، خلاقیت و ابتکار و یا در یک کلمه کارآفرینی، از جمله کشورهای پیشرو در جهان کنونی شوند.

با توجه به اهمیت کار آفرینی در جامعه و ایجاد امید و انگیزه برای جوانان جهت  کسب علم و تشکیل موسسات دانش بنیاد و استفاده از علم وفن آوری برای تولید و پیشرفت رادیو شهری دزفول نیز  تصمیم دارد تا با تهیه گزارشهایی از کار آفرینان استانمان راهی به سوی رویش   پیش روی جوانان  بگشاید.

رویش  عنوان برنامه ای است که سعی دارد با کار افرینان استان به گفتگو بنشیند و سختی ها ، تلاشها و موفقیت های آنان را برای مخاطبین  بیان کند .

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : مهناز نانا زاده

گوینده : لیلا حسن پور

گزارشگر : مهناز نانا زاده

صدابردار : مجتبی پور عطار

تاریخ تولید: 1393