رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۸

شبکه استانی صدا و سیمای مرکز خوزستان سوگوار شهادت امام حسن عسکری(ع) - خبر - نمایش محتوا

 

 

شبکه استانی صدا و سیمای مرکز خوزستان سوگوار شهادت امام حسن عسکری(ع)

شبکه استانی صدا و سیمای مرکز خوزستان  سوگوار شهادت امام حسن عسکری(ع)

 

صداوسیمای مرکز خوزستان  ویژه برنامه‌های ذیل را به مناسبت سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) روی آنتن می‌برد.

به گزارش روابط عمومی  صدا وسیمای مرکز خوزستان ، «شمس بلا غروب » عنوان برنامه‌ای است که در سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) از صدای خوزستان پخش می‌شود. در این برنامه با حضور دکتر هریسی و سید یوسف محفوظی  ؛ به تشریح و تبیین اخلاق فردی، اجتماعی و سیاسی امام یازدهم شیعیان حضرت امام حسن عسکری (ع) و تلاش ایشان در جهت زمینه‌سازی و آمادگی شیعیان برای غیبت امام زمان(عج) می پردازند.

گزارش از مراسم‌ ها، احادیث امام حسن عسکری(ع)، شعر شاعران، مرثیه  و روضه، موسیقی‌های مناسبتی و... از جمله آیتم‌های این برنامه است. برنامه «شمس بلا غروب» به تهیه‌کنندگی روشنک عباسیان و گویندگی و نویسندگی محمد رضا زاده چهارشنبه 15آبان از ساعت 9:30 به مدت 120 دقیقه از صدای عربی مرکزخوزستان  به صورت زنده پخش می‌شود.

سیمای خوزستان نیز با ویژه برنامه فارسی «حدیث فراق » به تهیه کنندگی اکبر صابرنژاد و اجرای احسان زرشناس و برنامه عربی «شهید سامراء»  به تهیه کنندگی رحمان باجی و با اجرای سید هاشم سید لطیفی به مناسبت شهادت امام حسن عسکری(ع)، مهمان محبان اهل بیت علیه السلام می‌شوند.

این برنامه ها با دعوت از کارشناس مذهبی ، ضمن معرفی ویژگی‌های شخصیتی و اجتماعی امام حسن عسکری(ع)، وقایع دوران زندگی و حیات این امام بزرگوار را بررسی می‌کند و به نقش ایشان درخصوص آماده کردن افکار مسلمین برای امامت حضرت ولی عصر(عج) می‌پردازند. مداحی و گفت‌وگو با ذاکران اهل بیت(ع)، گزارش از هیات های مذهبی از بخش‌های این برنامه ها ست.

برنامه «شهید سامراء » ، سه شنبه 14 آبان ساعت 18:30  و برنامه « حیث فراق » در همین تاریخ  ساعت 21:40 به مدت 60 دقیقه از سیمای مرکزخوزستان  به صورت زنده پخش می شوند .

 پربیننده ترین ها