سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

صدای زایر - صدا - نمایش محتوا

 

 

صدای زایر

سفر راهيان نور و بازديد از دارالشفاي جبهه‌ها براي هركسي خاطره و بركتي دارد. براي آنان كه لحظه‌هاي پرمخاطره و حماسه‌هاي پرشور سال‌هاي دفاع مقدس را به شخصه درك كرده‌اند، ديدار مجدد خاك زخمي جنوب و كوه‌هاي قد خميده غرب، تداعي‌گر روزهاي ايثار، از خودگذشتگي‌ها، حماسه‌ها، جانبازي‌ها، سرافرازي‌ها و صبوي‌هاست.

اما براي نسلي كه جنگ را از نزديك لمس نكرده ديدار از اين مناطق، بصيرت بخش و درس‌آموز و فرصتي براي تجديد ميثاق با آرمان‌هاي نسل پيشين، نسل خون و حماسه‌هاست، راهي كه نسل جوان امروز بر درگاه آن ايستاده، راه شهيدان، راه بصيرت است... خلوت دشت‌ها و كوه‌هاي سر به فلك كشيده، ديدن شرايط سخت مناطق مرزي و سادگي و بي‌‌ريايي زندگي در جبهه‌ها براي نسل امروز دانشكده بصيرت و معرفت است.

ما نیز در شبکه استانی صدای مرکز خوزستان همسفر می شویم با کاروان های راهیان نور و سفر می کنیم به مناطق جنگی مختلفی که در خاک تفتیده خوزستان وجود دارد . صدای زایر عنوان ویزه برنامه ای است که در نوروز 95 صدای زائرین سرزمین های نور را به همه ی مردم ایران می رساند . صدای زائر در دو نوبت صبح  ساعت 8:30و عصر 16:15 به صورت زنده  پخش می شود و اطلاعاتی در خصوص مناطق عملیاتی استان و همچنین اطلاعاتی در خصوص مراکز پذیرایی ، اسکان ، و استقبال از زوار سرزمین های نور را در اختیار مردم عزیز  استان و مسافران نوروزی قرار می دهد .

برای این برنامه آیتم های مختلفی در نظر گرفته شده است که عبارتند از : ارائه ی آخرین اخبار و اطلاعات ، همایش ها و امکانات فراهم شده برای زوار ، معرفی یادمان های استان ، معرفی سرداران شهید استان ، گزارش از مناطق عملیاتی و زوار مستقر در این مناطق ، سرود های حماسی و...

 

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : عبد الصالح رایگانی

تاریخ تولید: فروردین 95


جدیدترین تولیدات صدا