سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

صدای پای انقلاب - صدا - نمایش محتوا

 

 

صدای پای انقلاب

«والفجرِ و لَیالٍ عَشْر...». دهه مبارک فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان و در روزگار قحطی انسانیت، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه‏ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و صلای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین ‏انداز کرد.

آری بازهم بهمن آمد و صدایی به گوش می رسد . صدای پای انقلاب از میان خاطرات تاریخ ساز ملت ایران به گوش همه ی جهانیان می رسد . باز هم زمان جشن و سرور و شادی است .ما نیز همراه مردم خوب استانمان به یاد می آوریم روزهای  مبارزه و ختم شدن مبارزه به انقلابی اسلامی را . وبا برنامه صدای پای انقلاب  سعی داریم خاطرات و اتفاقاتی که در طول زمان انقلاب در استان اتفاق افتاده را به یاد آوریم و جشن های  مختلفی را که در استان برگزار می شود را منعکس کنیم و لحظات شاد و زیبایی را در سالگرد انقلاب شکوهمند برای مخاطبین خود فراهم کنیم . آیتم های مختلفی برای برنامه در نظر گرفته ایم که عبارتند از : گفتار ، کارشناس ، موسیقی و سرود های انقلابی ، مسابقه و...

صدای پای انقلاب در ایام دهه مبارک فجر از شنبه تا پنج شنبه ساعت 16:30  به صورت زنده از شبکه استانی صدای مرکز خوزستان پخش می شود .

Loading the player...
عوامل تولید:

گوینده : حجت الله شاددل

تاریخ تولید: 1393