رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

محمود اشتری در سفرخود به استان خوزستان از مناطق سیل زده این استان بازدید کرد . وی در ادامه سفر خود ضمن حضور در صدا و سیمای مرکز خوزستان در جلسه شورای معاونین این مرکز شرکت کرد . - خبر - نمایش محتوا

 

 

محمود اشتری در سفرخود به استان خوزستان از مناطق سیل زده این استان بازدید کرد . وی در ادامه سفر خود ضمن حضور در صدا و سیمای مرکز خوزستان در جلسه شورای معاونین این مرکز شرکت کرد .

سفر محمود اشتری مدیر کل بازرسی سازمان به استان خوزستان

محمود اشتری  در سفرخود  به استان خوزستان از مناطق سیل زده این استان بازدید کرد . وی در ادامه سفر خود ضمن  حضور در صدا و سیمای مرکز خوزستان در جلسه شورای معاونین این مرکز شرکت کرد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خوزستان اشتری مدیرکل بازرسی سازمان صدا و سیما در دیدار با مدیرکل و معاونین مرکز خوزستان ضمن تشکر از تلاش و زحمات بی دریغ مرکز خوزستان در انعکاس لحظه به لحظه رویدادهای سیل در استان و مناطق مختلف گفت مردم انتظار دارند رسانه پس از فروکش کردن سیل همچون زمان وقوع سیل در کنار مردم باشد و مشکلاتشان را رصد نماید.

مدیرکل بازرسی سازمان با اشاره به حجم بالای خسارتها به مزارع و راهها و منازل مردم گفت رسانه باید تا پایان مشکلات عرصه را رها نکند و از میزان خسارتها به منازل، ساختمانها، جاده ها و راهای مواصلاتی شهری و روستایی، دامها، نخیلات، باغات و شبکه های مخابراتی و ارتباطی، آب و برق و تمام نیازها و مشکلات مردمی گزارش تهیه نماید و از مسئولین پیگیری و مطالبه نماید. در این جلسه رحیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان نیز گفت : رسانه قبل از وقوع سیل نیز با اطلاع رسانی بموقع از مسئولین هواشناسی و مدیریت بحران تلاش نمود تا مردم را از وقوع سیل و آبگرفتگی آگاه نماید و در زمان سیل نیز با تمام توان و بهره گیری از کلیه ظرفیتهای سیما، صدا، خبر، فضای مجازی و اینترنتی سعی نمود تا مردم را لحظه به لحظه در جریان رویدادها و هشدارهای لازم قرار دهد و آخرین اطلاعات را به مردم ارائه نماید.

 پربیننده ترین ها