جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۹

مدیرکل صدا و سیمای خوزستان در جلسه هماهنگی راهپیمایی 22 بهمن: برگزاری اولین راهپیمایی دهه پـنجم انقلاب / نقش دانش آموزان همیار پلیس در نهادینه شدن فرهنگ ترافیک بارز است - خبر - نمایش محتوا

 

 

مدیرکل صدا و سیمای خوزستان در جلسه هماهنگی راهپیمایی 22 بهمن: برگزاری اولین راهپیمایی دهه پـنجم انقلاب / نقش دانش آموزان همیار پلیس در نهادینه شدن فرهنگ ترافیک بارز است

مدیرکل صدا و سیمای خوزستان در جلسه هماهنگی راهپیمایی 22 بهمن:

برگزاری اولین راهپیمایی دهه پـنجم انقلاب / نقش دانش آموزان همیار پلیس در نهادینه شدن فرهنگ ترافیک بارز است

مدیرکل صدا و سیمای مرکزخوزستان اظهار کرد: در بیست و دوم بهمن ماه 98 شاهد برگزاری اولین راهپیمایی دهه پنجم انقلاب اسلامی هستیم. آموزش و پرورش از طریق اجرای طرح هایی مانند دانش آموزان همیار پلیس نقش مهمی در ارتقای مهارت های اجتماعی و نهادینه شدن فرهنگ ترافیک و ایمنی در جامعه ایفا می کند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خوزستان، مسلم رحیمی  در جلسه هماهنگی راهپیمایی 22 بهمن ماه گفت: در بیست و دوم بهمن ماه 98 شاهد برگزاری اولین راهپیمایی دهه پنجم انقلاب اسلامی هستیم، در عین حال برگزاری این راهپیمایی با چهلمین روز از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی مقارن شده است، از این رو برنامه ریزی های گسترده ای برای این راهپیمایی صورت گرفته است.

 

وی اوج برنامه های دهه مبارک فجر را برگزاری راهپیمایی 22 بهمن ماه دانست و افزود: پخش مستقیم راهپیمایی از صدا و سیما پیام خاصی برای کشورهای بیگانه دارد و کشورهای دیگر تلاش می کنند که تصاویر این راهپیمایی را به صورت زنده دریافت کنند.

 

رحیمی با اشاره به اینکه تصاویر حضور مردم در راهپیمایی پیروزی انقلاب همواره تیتر اول رسانه های بیگانه است، گفت: انتشار تصاویر حضور پرشور مردم اهواز بر روی پل اهواز که نماد این شهر است بازتاب های فراوانی در رسانه های جهانی دارد.

 

وی افزود: برافراشتن پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مسیر راهپیمایی و حضور دانش آموزان همیار پلیس در میان راهپیمایان از برنامه هایی است که برای برگزاری راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه در اهواز پیش بینی شده است.

 

رحیمی در عین حال بر نقش محوری آموزش و پرورش در برگزاری این راهپیمایی تاکید کرد و گفت: دستگاه تعلیم و تربیت با حضور در چنین برنامه هایی در هویت بخشی به دانش آموزان به عنوان نسل آینده در کشور و تاثیر گذاری برجامعه  نقش بسیار مهمی دارد. در عین حال آموزش و پرورش از طریق اجرای طرح هایی مانند دانش آموزان همیار پلیس که نقش مهمی در ارتقای مهارت های اجتماعی و نهادینه فرهنگ ترافیک  و درست رانندگی کردن دارند، ستودنی است.

 


 پربیننده ترین ها