سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

نوروز 1400 در قاب سیما و امواج رادیویی مرکز خوزستان - خبر - نمایش محتوا

 

 

نوروز 1400 در قاب سیما و امواج رادیویی مرکز خوزستان

ویژه برنامه های نوروز 1400صدا و سیمای مرکز خوزستان

صدا و سیمای مرکز خوزستان با ارائه برنامه‌های مختلف از جمله «یک یک»، «بهار کارون»، سریال‌های طنز «عوده و یوده»، «سی سراب» و… به استقبال بهار ۱۴۰۰ می‌رود.

به گزارش روابط عمومی مرکز خوزستان ، سیمای استانی با برنامه «یک یک» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی علی اکبر ابراهیم‌زاده در روز تحویل سال ۱۴۰۰، از ساعت ۱۰ تا ۱۴ با بخش‌های متنوع و شاد، لحظه‌های سال تحویل را برای مخاطبان جذاب و به یاد ماندنی می‌کند.
سریال‌های طنز «سی سراب» و طنز عربی «عوده و یوده» و نیز برنامه «بهار کارون» از دیگر برنامه‌های نوروزی سیمای استانی است که در ایام تعطیلات نوروزی تقدیم مخاطبان می‌شود.

معاونت صدای شبکه خوزستان نیز با برنامه‌های «نو به نو» (ویژه برنامه تحویل سال)، «صبح تو بهار»، «نو نوار» و برنامه عربی «لیالی ربیعه» نوروز را برای مردم استان نیز زیبا رقم می‌زند.

معاونت فضای مجازی هم با تولید استندآپ معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پوستر و عکس نوشت، معرفی برنامه‌های صدا و سیما، ایجاد صفحه ویژه وب سایت و بارگذاری ویژه برنامه‌های صدا و سیما در فضای مجازی و برگزاری پویش مردمی، نوروز ۱۴۰۰ را در فضای مجازی دیدنی و شنیدنی می کند.پربیننده ترین ها