سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

کتاب انتخاب همسر - تولیدات ویژه - نمایش محتوا

 

 

کتاب انتخاب همسر

Loading the player...

 

کتاب انتخاب همسر توسط آقای ابراهیم امینی نوشته شده و انتشارات انجمن اولیاء و مربیان این کتاب را منتشرکرده است این  کتاب حدود  ۲۶0 صفحه دارد.

 

همان‌طورکه می‌دانیم، انتخاب همسر کار مهم و سرنوشت‌سازی است که نیاز به اطلاعات کافی دارد و نمی‌توان و نباید آن را آسان پنداشت و دربارۀ آن غفلت ورزید. کتاب حاضر بدین‌منظور تألیف شده تا در انتخاب همسر و مراسم قبل از عروسی به جوانان کمک کند. البته نوع نوشتار و چینش مطالب کتاب به‌ صورتی است که والدین دختر و پسر هم که به سعادت فرزندان خویش می‌اندیشند، می‌توانند از این کتاب بهره ببرند.

 

در فصلی از کتاب، نویسنده با دقت، صفات و ویژگی‌هاى همسر خوب را تشریح مى‌کند. گاهى ممکن است ما ضرورت وجود خصوصیتی را در همسر خوب بدانیم؛ اما به این مطلب آگاهى نداشته باشیم که چگونه‌بودن یا نبودن این صفت را در شخص مدنظر به‌دست بیاوریم. کتاب با طرح نشانه‌هایى، خواننده را با راه‌ها و شیوه‌هاى پى‌بردن به این نکات آشنا مى‌کند.

 

 

کتاب ارزشمند انتخاب همسر علاوه‌ بر داشتن اطلاعات ضروری که اشاره کردیم، حاوی نکات سودمندی از سرگذشت و تجارب افرادی است که با نویسندۀ کتاب، مکاتبه داشته‌اند و ماجرای زندگی خود را برای دریافت پاسخ مناسب یا درس‌آموز دیگران، در اختیار ایشان قرار داده‌اند. وجود این سرگذشت‌های مستند و ارائۀ راه‌حل‌های مختلف برای مشکلات گوناگونی که در مسیر ازدواج قرار دارد، از مزایای دیگر این کتاب است که آن را برای همۀ دختران و پسران جوانی که در آستانۀ ازدواج قرار دارند، خواندنی می‌کند...