جمعه, 28 آذر 1393

پرداخت 5 میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان هندیجانی

( 0 امتیاز از 5 )

رئیس اداره بهزیستی هندیجان از پرداخت بیش از 5 میلیارد تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان زیر پوشش این اداره خبر داد.

ماشاءالله مکتوفی اظهار کرد: با توجه به رویکرد توانمندسازی جامعه هدف سازمان بهزیستی، این اداره اقدام به شناسایی افراد جویای کار و مستعد در شهرستان کرده است.

وی اضافه کرد: در همین راستا با تشکیل پرونده در سال جاری موفق به پرداخت مبالغ تا سقف یک‌صد میلیون ریال تسهیلات به این افراد جویای کار شده‌ایم.

رئیس اداره بهزیستی هندیجان از پرداخت بیش از 5 میلیارد تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان زیر پوشش این اداره خبر داد و تصریح کرد: این طرح مربوط به نیمه نخست امسال بوده است و همچنان در راستای افزایش اشتغالزایی در شش ماهه دوم سال جاری نیز به اجرا درخواهد آمد.

وی ادامه داد: این روند به شکل اصولی و با برگزاری دوره‌های شغلی به منظور ارتقای سطح مهارتی مددجویان انجام خواهد شد.

مکتوفی همچنین عنوان کرد: از مدیرکل بهزیستی استان خوزستان و فرماندار شهرستان بابت حمایت‌های بی‌دریغ خود از شهرستان محروم هندیجان کمال تقدیر و تشکر را دارم.

وی ابراز امیدواری کرد با این اقدام بتوان به بخشی از معضل بیکاری در شهرستان خاتمه داد و زمینه را برای تشکیل زندگی برای جوانان هموار و مهیا کرد.

رئیس اداره بهزیستی هندیجان با بیان اینکه این شهرستان محرومیت‌های زیادی در بخش‌های مختلف دارد گفت: با توجه به ظرفیت‌های اقتصادی و تجاری شهرستان هندیجان انتظار می‌رود هر چه بیشتر مسئولان استانی این منطقه را مورد توجه و حمایت قرار دهند.

 

Copyright 2014 ahwaz.irib.ir All rights resereved
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدا و سیمای مرکز خوزستان می باشد. هرگونه استفاده غیرقانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .

PageRank