حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

اولین بار در تاریخ صدا و سیمای مرکز خوزستان همزمان دو سریال تولیدی - روابط عمومی

 

 

  • با جوانان برنامه با جوانان با ساختار ترکیبی نمایشی و با تهیه کنندگی تلناز سکز یکشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت ۱۶:۱۵ به مدت ۴۰ دقیقه و به صورت ضبطی از شبکه...
  • روشنایی های شهر به مناسبت ماه مبارک رمضان سیمای مرکز خوزستان اقدام به تهیه و پخش ویژه برنامه ای تحت عنوان روشنی های شهر با تهیه کنندگی احمد غفاری نموده است که این...
  • مَساالَخَیر برنامه رادیویی مساء الخیر ( شبتون خوش ) با تهیه کنندگی آقاوی حیاوی برنامه ای با ساختار ترکیبی نمایشی است که به زبان عربی و به صورت زنده به مدت ۶۰...
  • هنا خوزستان هنا خوزستان عنوان برنامه ای از صدای مرکز خوزستان به تهیه کنندگی روشنک عباسیان است که جمعه ها از ساعت 9صبح به مدت 120 دقیقه روی موج رادیو خوزستان می...

رویدادهای مرکز آرشیو رویدادهای مرکز

« بازگشت

اولین بار در تاریخ صدا و سیمای مرکز خوزستان همزمان دو سریال تولیدی

اولین بار در تاریخ صدا و سیمای مرکز خوزستان همزمان دو سریال تولیدی

برای اولین بار در تاریخ صدا و سیمای مرکز خوزستان همزمان دو سریال تولیدی شبکه استانی  خوزستان روی انتن سیمای خوزستان رفت.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خوزستان ، مسلم رحیمی مدیر کل مرکز خوزستان گفت: برای اولین بار در تارخ صداوسیمای مرکز خوزستان همزمان دو سریال«زیبا شهر»،«سَنابِل وِرشَن» تولید سیمای شبکه استانی خوزستان روی آنتن شبکه خوزستان رفت.

 مدیر کل صدا و سیمای مرکز خوزستان افزود : << زیباشهر >> که خانواده ، زندگی اجتماعی و شهروندی را محور قرار داده است و ترکیبی از بازیگرا بومی _ استانی و بازیگران ملی در آن ایفی نقش کرده اند، محسن توکل فرد تهیه کننده گی و علی اصغر شادروان کارگردانی کرده است. در کارنامه کاری این کارگردان فیلم های سینمایی تیرباران ، بحران و جدال بزرگ مشاهده می شود.

مسلم رحیمی گفت: در این سریال به موضوعات روز جامعه از جماه فضای مجازی ، مزاحمت های اینترنتی ، مهاجرت به خارج از کشور، دفاع مقدس ،اشتغال و ازدواج جوانان اشاره شده است .

رحیمی تصریح کرد : زیباشهر در فضای زیر یک بازارچه اتفاق می افتد و داستان دختری را روایت میکند که بعد از مرگ مادرش تصمیم می گیرد برای پدرش حاج صادق باقری آستین بالا بزند و برای او زن بگیرد اما در این مسیر با موانع و مخالفت هایی روبرو می شود. وی اظهار کرد: تصویربرداری این سریال چهار ماه به طول انجامید و ما سعی کردیم در این مجموعه که تماما در شهر اهواز فیلمبرداری شده است، زیبایی های این شهر جنوبی کشور را به تصویر بکشیم.

مجموعه تلویزیونی < زیباشهر > در 18 قسمت 40 دقیقه ای از اول ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه خوزستان رفت.

مسلم رحیمی مدیرکل مرکز خوزستان گفت : << سنابل ورشن >> عنوان سریال به زبان عربی کاری از سیمای مرکز خوزستان به تهیه کنندگی : سید مهدی فاخر و کارگردانی مرتضی مطوری که در ایام ماه مبارک رمضان پخش می گردد.

رحیمی افزود :سریال نمایشی << سنابل ورشن >>به زبان عربی در 27 قسمت 30 دقیقه ای  با موضوعات اجتماعی از قبیل : استفاده از کالایی ایرانی ، صرفه جویی کردن ، صله رحم ، رعایت حقوق همسایه ، و آیتم های جذاب دیگر تولید و پخش می شود.


پل های ارتباطی با مرکز

 

روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خوزستان
 روابط عمومی
تلفن :۰۶۱-۳۳۳۶۸۰۰۰
 معاونت برنامه ریزی  و امورمالی
پست الکترونیک A.planning@Ahwaz.irib.ir
معاونت سیما
تلفن : ۰۶۱-۳۳۳۳۱۵۵۱۳۳۳۳۱۵۵۲061
پیامک : ۳۰۰۰۰۶۰۲
 معاونت صدا
تلفن : ۰۶۱-۳۳۳۳۳۵۵۵ , ۰۶۱-۳۳۳۳۴۵۵۵
پیامک : ۳۰۰۰۰۶۰۱
 معاونت  خبر
پیامک : ۳۰۰۰۰۶۰۰
آدرس : اهواز ، بلوار گلستان ، صدا و سیمای مرکز خوزستان
کد پستی : ۶۱۳۴۷-۸۶۷۱۱