حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۷ مهر ۱۳۹۷

اولین بار در تاریخ صدا و سیمای مرکز خوزستان همزمان دو سریال تولیدی - روابط عمومی

 

 

  •     ✅تقدير معاون حقوقي،امور مجلس و اموراستان هاي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي از صداوسيماي مركز خوزستان در حادثه تروريستي٣١شهريورماه ...
  •       مدیرکل صدا و سیمای خوزستان از استقرار قرارگاه رسانه ای اربعین توسط صدا و سیمای مرکز خوزستان در مرز چذابه خبر داد . ...
  •   برگزاری دوره آموزشی آشنایی با اصول فنی صدابرداری  برای مشاغل منشی صحنه و کارگردان ویدئو در مرکزخوزستان   به گزارش روابط...
  • اهدائ لوح یاد بود به گروه تولید صدای مرکز خوزستان درراستای سیاست های معاونت امور استانها، در خصوص تولید و پخش برنامه های مشارکتی با رادیوهای  کشورعراق  ،گروه تولیدی  شبکه استانی ...

رویدادهای مرکز آرشیو رویدادهای مرکز

« بازگشت

اولین بار در تاریخ صدا و سیمای مرکز خوزستان همزمان دو سریال تولیدی

اولین بار در تاریخ صدا و سیمای مرکز خوزستان همزمان دو سریال تولیدی

برای اولین بار در تاریخ صدا و سیمای مرکز خوزستان همزمان دو سریال تولیدی شبکه استانی  خوزستان روی انتن سیمای خوزستان رفت.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خوزستان ، مسلم رحیمی مدیر کل مرکز خوزستان گفت: برای اولین بار در تارخ صداوسیمای مرکز خوزستان همزمان دو سریال«زیبا شهر»،«سَنابِل وِرشَن» تولید سیمای شبکه استانی خوزستان روی آنتن شبکه خوزستان رفت.

 مدیر کل صدا و سیمای مرکز خوزستان افزود : << زیباشهر >> که خانواده ، زندگی اجتماعی و شهروندی را محور قرار داده است و ترکیبی از بازیگرا بومی _ استانی و بازیگران ملی در آن ایفی نقش کرده اند، محسن توکل فرد تهیه کننده گی و علی اصغر شادروان کارگردانی کرده است. در کارنامه کاری این کارگردان فیلم های سینمایی تیرباران ، بحران و جدال بزرگ مشاهده می شود.

مسلم رحیمی گفت: در این سریال به موضوعات روز جامعه از جماه فضای مجازی ، مزاحمت های اینترنتی ، مهاجرت به خارج از کشور، دفاع مقدس ،اشتغال و ازدواج جوانان اشاره شده است .

رحیمی تصریح کرد : زیباشهر در فضای زیر یک بازارچه اتفاق می افتد و داستان دختری را روایت میکند که بعد از مرگ مادرش تصمیم می گیرد برای پدرش حاج صادق باقری آستین بالا بزند و برای او زن بگیرد اما در این مسیر با موانع و مخالفت هایی روبرو می شود. وی اظهار کرد: تصویربرداری این سریال چهار ماه به طول انجامید و ما سعی کردیم در این مجموعه که تماما در شهر اهواز فیلمبرداری شده است، زیبایی های این شهر جنوبی کشور را به تصویر بکشیم.

مجموعه تلویزیونی < زیباشهر > در 18 قسمت 40 دقیقه ای از اول ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه خوزستان رفت.

مسلم رحیمی مدیرکل مرکز خوزستان گفت : << سنابل ورشن >> عنوان سریال به زبان عربی کاری از سیمای مرکز خوزستان به تهیه کنندگی : سید مهدی فاخر و کارگردانی مرتضی مطوری که در ایام ماه مبارک رمضان پخش می گردد.

رحیمی افزود :سریال نمایشی << سنابل ورشن >>به زبان عربی در 27 قسمت 30 دقیقه ای  با موضوعات اجتماعی از قبیل : استفاده از کالایی ایرانی ، صرفه جویی کردن ، صله رحم ، رعایت حقوق همسایه ، و آیتم های جذاب دیگر تولید و پخش می شود.


پل های ارتباطی با مرکز

 

روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خوزستان
 روابط عمومی
تلفن :۰۶۱-۳۳۳۶۸۰۰۰
 معاونت برنامه ریزی  و امورمالی
پست الکترونیک A.planning@Ahwaz.irib.ir
معاونت سیما
تلفن : ۰۶۱-۳۳۳۳۱۵۵۱۳۳۳۳۱۵۵۲061
پیامک : ۳۰۰۰۰۶۰۲
 معاونت صدا
تلفن : ۰۶۱-۳۳۳۳۳۵۵۵ , ۰۶۱-۳۳۳۳۴۵۵۵
پیامک : ۳۰۰۰۰۶۰۱
 معاونت  خبر
پیامک : ۳۰۰۰۰۶۰۰
آدرس : اهواز ، بلوار گلستان ، صدا و سیمای مرکز خوزستان
کد پستی : ۶۱۳۴۷-۸۶۷۱۱