حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۷

اولین بار در تاریخ صدا و سیمای مرکز خوزستان همزمان دو سریال تولیدی - روابط عمومی

 

 

  • کرسی قرآن کتاب آسمانی مسلمانان است که سرشار از اعجاز و نکات مختلفی است که برای همه جنبه های زندگی فردی و اجتماعی انسان ها مفید است صدای مرکز خوزستان...
  •     ✅✅برگزاری کارگاه آموزشی ارزیابی برنامه های رادیویی در مرکز خوزستان دوره آموزش حین خدمت ارزیابی برنامه های رادیویی بمدت 24...
  • نشست هم اندیشی40 سالگی انقلاب در صدا و سیما مرکز خوزستان نشست هم اندیشی صدا وسیما استان با شعار افتخار به گذشته امید به آینده با شهرداران استان...
  • آیین رونمایی از شاعر عرب خوستان آیین رونمایی از یادمان شاعر شهیر عرب خوزستان، #ملافاضل سکرانی با حضور گسترده مردم و مسئولان استانی و محلی در شادگان برگزار شد.

رویدادهای مرکز آرشیو رویدادهای مرکز

« بازگشت

اولین بار در تاریخ صدا و سیمای مرکز خوزستان همزمان دو سریال تولیدی

اولین بار در تاریخ صدا و سیمای مرکز خوزستان همزمان دو سریال تولیدی

برای اولین بار در تاریخ صدا و سیمای مرکز خوزستان همزمان دو سریال تولیدی شبکه استانی  خوزستان روی انتن سیمای خوزستان رفت.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خوزستان ، مسلم رحیمی مدیر کل مرکز خوزستان گفت: برای اولین بار در تارخ صداوسیمای مرکز خوزستان همزمان دو سریال«زیبا شهر»،«سَنابِل وِرشَن» تولید سیمای شبکه استانی خوزستان روی آنتن شبکه خوزستان رفت.

 مدیر کل صدا و سیمای مرکز خوزستان افزود : << زیباشهر >> که خانواده ، زندگی اجتماعی و شهروندی را محور قرار داده است و ترکیبی از بازیگرا بومی _ استانی و بازیگران ملی در آن ایفی نقش کرده اند، محسن توکل فرد تهیه کننده گی و علی اصغر شادروان کارگردانی کرده است. در کارنامه کاری این کارگردان فیلم های سینمایی تیرباران ، بحران و جدال بزرگ مشاهده می شود.

مسلم رحیمی گفت: در این سریال به موضوعات روز جامعه از جماه فضای مجازی ، مزاحمت های اینترنتی ، مهاجرت به خارج از کشور، دفاع مقدس ،اشتغال و ازدواج جوانان اشاره شده است .

رحیمی تصریح کرد : زیباشهر در فضای زیر یک بازارچه اتفاق می افتد و داستان دختری را روایت میکند که بعد از مرگ مادرش تصمیم می گیرد برای پدرش حاج صادق باقری آستین بالا بزند و برای او زن بگیرد اما در این مسیر با موانع و مخالفت هایی روبرو می شود. وی اظهار کرد: تصویربرداری این سریال چهار ماه به طول انجامید و ما سعی کردیم در این مجموعه که تماما در شهر اهواز فیلمبرداری شده است، زیبایی های این شهر جنوبی کشور را به تصویر بکشیم.

مجموعه تلویزیونی < زیباشهر > در 18 قسمت 40 دقیقه ای از اول ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه خوزستان رفت.

مسلم رحیمی مدیرکل مرکز خوزستان گفت : << سنابل ورشن >> عنوان سریال به زبان عربی کاری از سیمای مرکز خوزستان به تهیه کنندگی : سید مهدی فاخر و کارگردانی مرتضی مطوری که در ایام ماه مبارک رمضان پخش می گردد.

رحیمی افزود :سریال نمایشی << سنابل ورشن >>به زبان عربی در 27 قسمت 30 دقیقه ای  با موضوعات اجتماعی از قبیل : استفاده از کالایی ایرانی ، صرفه جویی کردن ، صله رحم ، رعایت حقوق همسایه ، و آیتم های جذاب دیگر تولید و پخش می شود.


پل های ارتباطی با مرکز

 

روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خوزستان
 روابط عمومی
تلفن :3001-۰۶۱۳۳123000
 معاونت پژوهش،برنامه ریزی  و نظارت
پست الکترونیک A.planning@Ahwaz.irib.ir
معاونت سیما
تلفن : ۳۳331551
۰۶۱
پیامک : ۳۰۰۰۶161
 معاونت صدا
تلفن : ۰۶۱۳۳۳۳۳۵۵۵ ,۳۳۳۳۴۵۵۵ ۰۶۱
پیامک : ۳۰۰۰۰۶16120
 معاونت  خبر
تلفن : ۳33۶۰827
آدرس : اهواز ، بلوار گلستان ، صدا و سیمای مرکز خوزستان
کد پستی : ۶۱۳۴۷-۸۶۷۱۱