اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | جمعه، ۲۴ آذر ۱۳۹۶

نشست شورای فعالان بخش خصوصی و مدیران صدا و سیمای مرکز خوزستان برگزار شد. - روابط عمومی

 

 

  • برگزاری چهاردهمین مسابقات قرآن و عترت همزمان با سراسرکشور بخش کتبی چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در صدا و سیمای مرکز خوزستان برگزار شد. این مسابقات که به صورت سراسری...
  • سریال زيبا شهر مجموعه تلويزيوني "زيبا شهر"کاری از سیمای مرکز خوزستان به تهیه کنندگی محسن توکل فر در 18 قسمت 40 دقيقه اي از شنبه 11 آذر ساعت 22:15 هرشب روی آنتن شبكه...
  • فیلم فیلم "پرندگان_در_سایه" به تهیه کنندگی حجت طاهری از تولیدات صداوسیمای مرکز #خوزستان برنده تندیس_زرین بهترین فیلم بخش مستند بین الملل جشنواره ...
  • مستند عشایری «ساز زندگی» مستند عشایری «ساز زندگی»به تهیه کنندگی وگزارشگری ایمان صادقی در صدا وسیمای مرکز خوزستان تهیه و پخش شد

رویدادهای مرکز

« بازگشت

نشست شورای فعالان بخش خصوصی و مدیران صدا و سیمای مرکز خوزستان برگزار شد.

نشست شورای فعالان بخش خصوصی و مدیران صدا و سیمای مرکز خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما مرکز خوزستان ، در این نشست مدیر کل صدا و سیمای مرکز خوزستان گفت : بخش خصوصی دارای توان و ظرفیت های بسایر خوبی در بخش های مختلف تولیدی ، صنعتی ، کشاورزی ، هنری و عمرانی دارد .
مسلم رحیمی افزود : هم اکنون بسیاری از طرح های بزرگ کشورمان توسط بخش خصوصی در حال اجراست و صدا و سیمای مرکز خوزستان از تولیدات داخلی و سرمای گذاران و کارآفرینان حمایت کند .
وی ادامه داد : هم اکنون اتاق فکری برای هم اندیشی و ترویج و فرهنگ سازی کار ، تولید و اشتغال و حمایت از کارآفرینان در مرکز راه اندازی شده است.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز خوزستان با اشاره به موفقیت این مرکز در بیستمین جشنواره ی تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز صدا و سیما گفت : این موفقیت در سایه ی حمایت و همراهی مردم شریف استان خوزستان و رهنمود و حمایت های علما و همکاری مسئولان استان کسب شده است.
در این نشست فعالان بخش خصوصی به بیان نظر و پیشنهاد خود پرداخته و موفقیت صدا و سیمای مرکز خوزستان در جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز صدا و سیما تبریک گفتند.
فرامرز احمدی نژاد نایب رئیس اتاق بازرگانی خوزستان هم گفت : بعد از شعار سال و پیام مقام معظم رهبری در سال گذشته و امسال در خصوص اقتصاد مقاومتی ، رسانه ملی هم در سطح کلان وملی و هم در سطح استانی با لبیک گویی به مقام معظم رهبری به شعار سال جامه عمل پوشاند.
همچنین در این جلسه شمس عضو هیات مدیره انبوه سازان ، پورفاضل دبیر عضو انجمن انبوه سازان مسکن خوزستان ، طاهری رئیس انجمن شرکت های عمرانی خوزستان ، حیدری دبیر کانون کارفرمایان خوزستان ، پورحاجب رئیس هیئت مدیره انجمن انبوه سازان ، جهانبخشی و قنوات از فعالان بخش خصوصی و عضو شورای اسلامی شهر اهواز ، کرانی رئیس هیئت مدیره انجمن سازندگان تجهیزات نفت ، گاز و پتروشیمی خوزستان ، اصغر زاده نائب رئیس انجمن سازندگان تجهیزات نفت خوزستان و کایدانی مدیر عامل گروه بازرگانی کایان به بیان نظر و دیدگاه های خود پرداخته و موفقیت صدا و سیمای مرکز خوزستان در جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز صدا و سیما تبریک گفتند.


پل های ارتباطی با مرکز

 

روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خوزستان
 روابط عمومی
تلفن :۰۶۱-۳۳۳۶۸۰۰۰
 معاونت برنامه ریزی  و امورمالی
پست الکترونیک A.planning@Ahwaz.irib.ir
معاونت سیما
تلفن : ۰۶۱-۳۳۳۳۱۵۵۱۳۳۳۳۱۵۵۲061
پیامک : ۳۰۰۰۰۶۰۲
 معاونت صدا
تلفن : ۰۶۱-۳۳۳۳۳۵۵۵ , ۰۶۱-۳۳۳۳۴۵۵۵
پیامک : ۳۰۰۰۰۶۰۱
 معاونت  خبر
پیامک : ۳۰۰۰۰۶۰۰
آدرس : اهواز ، بلوار گلستان ، صدا و سیمای مرکز خوزستان
کد پستی : ۶۱۳۴۷-۸۶۷۱۱