اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | جمعه، ۲۴ آذر ۱۳۹۶

نشست شورای فعالان بخش خصوصی و مدیران صدا و سیمای مرکز خوزستان برگزار شد. - روابط عمومی

 

 

« بازگشت

نشست شورای فعالان بخش خصوصی و مدیران صدا و سیمای مرکز خوزستان برگزار شد.

نشست شورای فعالان بخش خصوصی و مدیران صدا و سیمای مرکز خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما مرکز خوزستان ، در این نشست مدیر کل صدا و سیمای مرکز خوزستان گفت : بخش خصوصی دارای توان و ظرفیت های بسایر خوبی در بخش های مختلف تولیدی ، صنعتی ، کشاورزی ، هنری و عمرانی دارد .
مسلم رحیمی افزود : هم اکنون بسیاری از طرح های بزرگ کشورمان توسط بخش خصوصی در حال اجراست و صدا و سیمای مرکز خوزستان از تولیدات داخلی و سرمای گذاران و کارآفرینان حمایت کند .
وی ادامه داد : هم اکنون اتاق فکری برای هم اندیشی و ترویج و فرهنگ سازی کار ، تولید و اشتغال و حمایت از کارآفرینان در مرکز راه اندازی شده است.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز خوزستان با اشاره به موفقیت این مرکز در بیستمین جشنواره ی تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز صدا و سیما گفت : این موفقیت در سایه ی حمایت و همراهی مردم شریف استان خوزستان و رهنمود و حمایت های علما و همکاری مسئولان استان کسب شده است.
در این نشست فعالان بخش خصوصی به بیان نظر و پیشنهاد خود پرداخته و موفقیت صدا و سیمای مرکز خوزستان در جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز صدا و سیما تبریک گفتند.
فرامرز احمدی نژاد نایب رئیس اتاق بازرگانی خوزستان هم گفت : بعد از شعار سال و پیام مقام معظم رهبری در سال گذشته و امسال در خصوص اقتصاد مقاومتی ، رسانه ملی هم در سطح کلان وملی و هم در سطح استانی با لبیک گویی به مقام معظم رهبری به شعار سال جامه عمل پوشاند.
همچنین در این جلسه شمس عضو هیات مدیره انبوه سازان ، پورفاضل دبیر عضو انجمن انبوه سازان مسکن خوزستان ، طاهری رئیس انجمن شرکت های عمرانی خوزستان ، حیدری دبیر کانون کارفرمایان خوزستان ، پورحاجب رئیس هیئت مدیره انجمن انبوه سازان ، جهانبخشی و قنوات از فعالان بخش خصوصی و عضو شورای اسلامی شهر اهواز ، کرانی رئیس هیئت مدیره انجمن سازندگان تجهیزات نفت ، گاز و پتروشیمی خوزستان ، اصغر زاده نائب رئیس انجمن سازندگان تجهیزات نفت خوزستان و کایدانی مدیر عامل گروه بازرگانی کایان به بیان نظر و دیدگاه های خود پرداخته و موفقیت صدا و سیمای مرکز خوزستان در جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز صدا و سیما تبریک گفتند.


رویدادهای مرکز

برگزاری چهاردهمین مسابقات قرآن و عترت
برگزاری چهاردهمین مسابقات قرآن و عترت
برگزاری چهاردهمین مسابقات قرآن و عترت
همزمان با سراسرکشور بخش کتبی چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در صدا و سیمای مرکز خوزستان برگزار شد. این مسابقات که به صورت سراسری ب ین کارکنان شاغل و بازنشسته سازمان و خانواده های ایشان در سه گروه برادران، خواهران و گروه ویژه...
سریال زيبا شهر
سریال زيبا شهر
سریال زيبا شهر
مجموعه تلويزيوني "زيبا شهر"کاری از سیمای مرکز خوزستان به تهیه کنندگی محسن توکل فر در 18 قسمت 40 دقيقه اي از شنبه 11 آذر ساعت 22:15 هرشب روی آنتن شبكه يك سيما
فیلم
فیلم "پرندگان_در_سایه"
فیلم "پرندگان_در_سایه"
فیلم "پرندگان_در_سایه" به تهیه کنندگی حجت طاهری از تولیدات صداوسیمای مرکز #خوزستان برنده تندیس_زرین بهترین فیلم بخش مستند بین الملل جشنواره فیلم_رشد شد
مستند عشایری «ساز زندگی»
مستند عشایری «ساز زندگی»
مستند عشایری «ساز زندگی»
مستند عشایری «ساز زندگی»به تهیه کنندگی وگزارشگری ایمان صادقی در صدا وسیمای مرکز خوزستان تهیه و پخش شد
جشن آغاز_امامت حضرتولی_عصر علیه السلام
جشن آغاز_امامت حضرتولی_عصر علیه السلام
جشن آغاز_امامت حضرتولی_عصر علیه السلام
جشن آغاز_امامت حضرتولی_عصر علیه السلام با حضور همكاران مركزخوزستان در نمازخانه صداوسیمای مرکز خوزستان

پل های ارتباطی با مرکز

 

روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خوزستان
 روابط عمومی
تلفن :۰۶۱-۳۳۳۶۸۰۰۰
 معاونت برنامه ریزی  و امورمالی
پست الکترونیک A.planning@Ahwaz.irib.ir
معاونت سیما
تلفن : ۰۶۱-۳۳۳۳۱۵۵۱۳۳۳۳۱۵۵۲061
پیامک : ۳۰۰۰۰۶۰۲
 معاونت صدا
تلفن : ۰۶۱-۳۳۳۳۳۵۵۵ , ۰۶۱-۳۳۳۳۴۵۵۵
پیامک : ۳۰۰۰۰۶۰۱
 معاونت  خبر
پیامک : ۳۰۰۰۰۶۰۰
آدرس : اهواز ، بلوار گلستان ، صدا و سیمای مرکز خوزستان
کد پستی : ۶۱۳۴۷-۸۶۷۱۱